Antistres pro ženy a dívky [Sada 3 přírodních éterických olejů]

Objevte v sobě vyrovnanou a silnou ženu. S pomocí léčivých přírodních vůní uvolníte napětí, stres a úzkost. V sadě 3 antistresových esenciálních olejů najdete pečlivě vybrané 100% přírodní éterické oleje vhodné pro ženy každého věku: osvěžující citrusový bergamot, luxusní květinový růžový keř i jemnou a sladkou mandarinku pro nejmenší dívky. Otevřete se přírodě a vyzkoušejte naši aromaterapeutickou sadu proti stresu – pomoc je vždy nablízku.

 

Botanický název: BERGAMOT: Bergamot, Citrus Bergamot, RŮŽOVÝ KEŘ: Růžové dřevo, Aniba Rosaeodora, MANDARINKA: Mandarinka Tanžerina, Citrus Nobilis

Složení: BERGAMOT: Oleum Citrus Bergamia, RŮŽOVÝ KEŘ: Aniba Rosaeodora Wood Oil, Linalool, MANDARINKA: Oleum citrus nobilis

Země původu: Itálie, Indie, Brazílie

Množství:3 x 10 ml čistě přírodních esenciálních olejů

 

Skladem
Kód: 252
537 Kč

 

Co sada éterických olejů obsahuje

V naší sadě, které s oblibou říkáme “antistresová”, najdete 3 nejoblíbenější a nejúčinnější 100% přírodní éterické oleje pro podporu duševní rovnováhy u žen každého věku.

 

Pečlivě jsme pro vás vybrali kvalitní esenciální oleje z celého světa, které účinně harmonizují duševní pohodu u žen a dívek. Které to jsou?

 

  • Bergamot 

Pokud hledáte esenciální olej proti stresu a podráždění, vsaďte určitě na bergamot. Má čerstvou citrusovou vůni a celkově osvěžující účinky: pomáhá při úzkostech, strachu, depresi a nespavosti. Bergamotový esenciální olej snižuje hladinu stresového hormonu kortizolu a zároveň zvyšuje produkci ženského hormonu estrogen – z toho hlediska se často používá (jako součást masážního oleje) u žen, které chtějí otěhotnět.  Psychické obtíže a emocionální vypětí ale nejsou jeho jedinou parketou. Příznivě působí také na játra a žlučník, které účinně detoxikuje a dodává jim energii. Nejen na jaře. 

  • Růžový keř 

Růže je odjakživa spojována s ženskostí, vitalitou a zralostí. Hojně se používá i při výrobě kosmetiky a parfémů: tam je ceněna pro své hojivé revitalizující a protistárnoucí účinky. V případě aromaterapie je esenciální olej z růžového dřeva znám hlavně díky tomu, jak efektivně zklidňuje nervový systém, zmírňuje bolesti hlavy a obnovuje celkovou tělesnou i duševní rovnováhu.  

  • Mandarinka

Hledáte esenciální olej pro dceru? Doporučujeme mandarinku. Vyniká svou sladkou a ovocnou vůní a celkově uvolňuje a harmonizuje. Působí léčivě při smutku, melancholii a problémech se spánkem. Je oblíbena nejen u dětí, kterým pomáhá najít klid a sebejistotu, ale také u dospívajících a zralých žen. Mandarinkový esenciální olej se využívá také pro obnovu rovnováhy ve střevech a žaludku. Jaké je dávkování esenciálních olejů pro dospělé

  • Do tradiční aromalampy, zvlhčovače nebo aroma difuzéru nakapejte 5–8 kapek (pokud není na zařízení uvedeno jinak). Po 20 minutách přístroj na chvíli vypněte nebo sfoukněte svíčku. Místnost také doporučujeme krátce vyvětrat. 
  • Do aroma koupele přidejte 3–10 kapek esenciálního oleje. Předem ho rozmíchejte v oleji (třeba slunečnicovém, olivovém či mandlovém), smetaně, tučném mléce nebo medu. Relax ve vaně si dopřejte nanejvýš 20 minut. Utírat se po koupeli nemusíte. 
  • K léčebné inhalaci použijte 1–2 kapky esenciálního oleje, které nakapejte do mísy s teplou vodou a promíchejte.  Přes hlavu si přehoďte ručník a 5 minut inhalujte. V případě inhalace s kapesníkem použijte 1–2 kapky oleje a inhalujte přímým vdechováním.
  • Do teplého a studeného obkladu použijte nejvýše 5 kapek éterického oleje. Ty předem smíchejte se lžící neutrálního oleje (třeba slunečnicového, olivového nebo mandlového), nalijte do teplé či studené vody, v ní namočte látku příp. ručník a přikládejte na požadované místo.
  • Ke kloktání esenciálními oleji použijte 1–3 kapky olejíčku smíchané ve sklenici teplé vody. Před použitím vodu s olejem protřepejte. Směsí kloktejte, ale nikdy ji nepolykejte. 
  • Do tělové kosmetiky a masážních olejů přidejte 2 kapky do 10 ml rostlinného oleje nebo krému. 

Podrobnosti o nejčastějších způsobech použití esenciálních olejů najdete i na našem Aroma blogu.

 

Doporučujeme dodržovat

Éterický olej uchovávejte na chladném a tmavém místě, v uzavřené tmavé lahvičce. Pro aromaterapeutické účely ho spotřebujte do 1 roku od otevření. Nepoužívejte ho vnitřně a neředěný na pokožku. Chraňte před ním oči a sliznice. Před dětmi a domácími mazlíčky ho raději schovejte.5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JB Avatar autora | 28.04.2022
Skvělá sada, míchám si olejky a jsem spokojená
Zpět do obchodu